Салон краси «Glory»
м.Київ, вул. Н.Закревського, 89
(067) 940-90-22, (063) 530-63-99

Педикюр

NULL

Доглядаючи за руками, кожній жінці не слід забувати і про ноги. Саме вони максимально схильні різного роду незручностей, таким як: неідеальна взуття, високі каблуки і загальна фізична навантаження. Наші ніжки носять нас по цій землі, допомагають нам у всьому, і ми їх повинні за це регулярно дякувати, роблячи не тільки зарядку і масажі, але і педикюр. Київ - наша столиця і один з найбільших міст України - пропонує велику кількість салонів краси та педикюрних кабінетів різного рівня. Ринок послуг такого роду послуг на дому - також великий, але не завжди легко знайти майстра на дому, який виконує саме професійний педикюр.

Адже якщо упустити догляд за ногами на тривалий термін, то така помилка може загрожувати освітою натоптишів, мозолів, вростання нігтів у шкіру та іншими більш серйозними неприємностями. За цим треба стежити цілий рік, і особливо в теплі періоди, коли ми носимо відкрите взуття, адже доглянуті ніжки, кокетливо видніються крізь стильну легку відкрите взуття, - особливо привабливі.

Бувають випадки, коли в гонитві за ідеалом деякі жінки роблять педикюр настільки часто, що шкіра починає швидше грубеть, і їм нічого не залишається, тільки як збільшувати частоту все більш глибокого зрізання огрубілих клітин .

В середньому робити педикюр рекомендують раз в місяць, але при необхідності процедуру слід повторювати кожні 2-3 тижні, але не частіше. Майстер педикюру допоможе вам стати володаркою чарівних ніжок, до яких готовий буде впасти кожен ваш шанувальник!

Отже, майстер надає послугу професійного педикюру в домашніх умовах, причому якість роботи не поступається салонному педикюрних кабінетів. Відразу потрібно зазначити, що процедура вимагає високого рівня стерильності, адже в процесі очищення шкіра ніг схильна до зараження вірусними шкірними інфекціями і грибками. Ванночки для ніг, пилочки, леза, ножиці - все це проходить через спеціальну обробку перед кожним використанням.

Педикюр передбачає очищення п'ят і ороговілої шкіри ступень і пальців, видалення кутикули, шліфування нігтьових пластин, загальний догляд пом'якшуючими і живильними засобами та нанесення декоративних покриттів.

Як і в манікюрі, так і тут перед процедурою ніжки опускають в теплу ванночку з додаванням гелю. Потім спеціальним гострим лезом акуратно зчищають огрубілою шар шкіри з усіх проблемних зон стопи. Після цього обробляють шкіру навколо пальців, а нігтям надають потрібну форму за допомогою спеціальної пилочки для нігтів. Такий вид педикюру є найбільш поширеним, оскільки максимально очищує шкіру, а після нього з'являється відчуття абсолютної легкості і невагомості. Знаєте чому? Тому що ця процедура схожа зі стрижкою волосся - як на кінчиках волосся накопичується негативна енергія, і коли нам стрижуть волосся, то стає набагато легше, так і тут - завдяки стимуляції великої кількості нервових закінчень на ступнях ніг, поліпшується кровообіг і знімається весь той негатив, який зібрався в тілі. Та й хода стає набагато витонченіше і привабливіше!

Взагалі, пропонований професіоналом педикюр в Києві, який за рівнем роботи не поступається столичним салонам, вас приємно здивує ціною і якістю!