Салон краси «Glory»
м.Київ, вул. Н.Закревського, 89
(067) 940-90-22, (063) 530-63-99

Нарощування нігтів

NULL

Сучасні косметичні технології дозволяють мільйонам жінок економити час на частих походах в манікюрний салон, мати шикарні руки і створювати на довгий час навіть найсміливіші і оригінальні малюнки на нігтях. Нарощені нігті - це практично, зручно і елегантно. Результат залежить від навичок і досвіду майстра манікюру. Майстер професійно виконає вам гелеве або акрилове нарощування, яке зробить нігті красивими та міцними.


Нарощування нігтів гелем

Нарощування нігтів гелем в Києві досить популярно, і цей факт має ряд переваг і недоліків. Позитивних сторін тут більше. Гель не має різкого токсичного запаху, захищає власний ніготь від ультрафіолетових променів і засобів побутової хімії, виглядає більш натурально, і його можна навіть не покривати зверху лаком. До слабких сторін відноситься те, що вони - менш міцні, і коштують на порядок дорожче акрилових. Нарощування нігтів на дому в Києві - справа цілком поширене, але от якість послуги часто залишає бажати кращого. Тут майстер, грунтуючись на багаторічному досвіді, гарантує високу якість використовуваних матеріалів і рівень виконання роботи. До речі, цей гелевий вид нарощування також виконується за допомогою форм або тіпсів. Досвідчений професіонал вам дасть відповіді на всі ваші питання, і допоможе підібрати найкращий варіант.


Нарощування нігтів акрилом


Акрилове нарощування, що виконується майстром, дозволяє швидко зафіксувати матеріал на нігтьової пластини, використовуючи метод форми або тіпсів. У першому випадку процедура займе трохи більше часу, тому що використовуються спеціальні одноразові основи-форми, які після моделювання нігтя знімаються. Процес подібний ювелірній роботі з діамантами, але і ваші ручки потім будуть нічим не гірше цих дорогоцінних каменів. Другий спосіб зручний і майстрові, і клієнтові, так як суттєво економить час. В основі методу лежить фіксація на клей готових тіпсів - пластин у формі нігтя, потім покриття акриловим шаром, трохи корекції пилкою - і готово! Ваші руки зміняться до невпізнанності, звичайно в найкращому сенсі. При бажанні ви зможете вибрати індивідуальний тип нейл-арту - декору нігтів. Нарощування нігтів на Троєщині, а також їх декор за допомогою акрилу дозволяють створити об'ємні вигадливі фігури на нігтики ваших рук.


Нарощування нігтів на Троєщині, що виконується майстром манікюру, дозволить вам істотно заощадити не тільки фінанси, але і ваш дорогоцінний час на походи по салонах краси, які, як правило, спокушають своїх відвідувачів крім процедури нарощування зробити ще й інші процедури, зовсім не входили у ваші плани.

Якщо ви сумніваєтеся, який вид дизайну нігтів вибрати, який матеріал використовувати, зверніться до майстра, який підкаже правильне рішення в залежності від форми ваших нігтів, від ефекту (яскравого або більше натурального) , який ви хочете отримати, і так далі. Головне, не намагайтеся зробити собі нігті самостійно вдома, керуючись підручником і відео курсом. Так ви завдасте шкоди не тільки красу нігтів, але і своєму здоров'ю, і можете суттєво зіпсувати нігтьову пластину. Тільки досвідчений майстер допоможе зробити ваші пальчики витонченими і акуратними!