Салон краси «Glory»
м.Київ, вул. Н.Закревського, 89
(067) 940-90-22, (063) 530-63-99

Манікюр

NULL

Догляд за руками в повсякденному житті просто необхідний. Звичайно, не завжди є час самої надати нігтям ідеальну форму, а шкірі - бархатистість і м'якість, та й зробити це самостійно дуже важко. Кращий спосіб догляду за руками - професійний манікюр. Київ - наша велика столиця - рясніє салонами краси, що пропонують за різноманітні, і не завжди прийнятні ціни ще на один крок наблизитися до ідеалу. Але тільки постійний, регулярний манікюр дозволяє завжди мати ідеальні руки. На салони не завжди є час і гроші, тому шановним клієнтам пропонуються послуги кваліфікованого майстра в домашніх умовах, причому якість манікюру, ціна і тривалість процедури залишать задоволеним кожного, навіть самого вимогливого клієнта.

Дізнатися вартість послуги
Переглянути приклади

Перш за все, потрібно прояснити небагато, як робиться манікюр. Не завадить і дати милим дамам кілька порад про те, як після процедури надовго зберегти руки акуратними і красивими.

Технологія манікюру, в принципі, - єдина для всіх видів (для класичного, апаратного, не обрізного або комбінованого). Етапами цієї процедури є:

  1. Видалення шкірки в основі нігтя - кутикули;
  2. Обробка шкіри навколо нігтя - нігтьового валика;
  3. Полірування самого нігтя і надання йому певної форми.

Все це - мінімум. Супутніми елементами виступають масаж рук, ванночки для поліпшення стану нігтьових пластин і шкіри рук, нанесення лаку. Масаж виконується з використанням поживних масел і кремів, що дозволяють істотно поліпшити стан шкіри.

Спочатку руки потрібно розпарити у ванні з додаванням олії та мильної піни, розм'якшуються і живлять шкіру. Після цього на основу кожного нігтя наносять спеціальний засіб, який робить шкіру м'якою і податливою. Далі майстер акуратно відсуває кутикулу і обережно обрізає її. Наступний етап - обробка нігтьового валика, здійснювана або за допомогою ножиць, або спеціальної пилкою (якщо це не обрізний манікюр). Після цього майстер додає вашим нігтям форму - прямокутну, загострену або овальну, в залежності від вашого побажання. Шліфування нігтьової пластини роблять не частіше одного разу на три тижні, і тим краще довіритися одному майстру, який буде постійно стежити за станом ваших нігтів.

Слід зазначити, що всі інструменти, використовувані майстром, піддаються регулярним ретельній обробці спеціальними антибактеріальними засобами, які знищують всі можливі мікроорганізми і грибки. Тому, за своє здоров'я будьте спокійні і довірте нам відповідальне завдання - якісний манікюр. Київ - місто, в якому не кожен салон може похвалитися високим рівнем чистоти і стерильності, але наші послуги, що надаються на дому, подарують вам тільки позитивні емоції з хорошими наслідками.

Нанесення лаку в якості завершального етапу манікюру дозволяє клієнтці підкреслити свій стиль та індивідуальність. На оброблену суху поверхню нігтя наноситься шар лаку-основи, потім два шари основного кольору, який потім закріплюється прозорим засобом для збереження кольору і щільності лаку. За вашим бажанням на нігтях можна створити будь-який шедевр, будь то оригінальний орнамент, барвистий малюнок або об'ємна ліплення.

Наш кваліфікований майстер пропонує свої послуги якісного манікюру на Троєщині, куди дістатися мешканцям столиці та гостям міста не складе труднощів.

Взагалі, манікюр, виконаний за правилами, буде триматися довго тільки за умови, що ви самі в щоденному житті будете акуратно ставитися до ваших рук. Дочекайтеся, поки лак гарненько підсохне. Потім протягом дня тримайте руки подалі від гострих предметів, які можуть пошкодити ще повністю не затверділий шар. Користуйтеся живильним кремом регулярно, особливо в зимову пору року.

Манікюр на Троєщині, виконаний досвідченим майстром-професіоналом, буде радувати вас кожен день!