Салон краси «Glory»
м.Київ, вул. Н.Закревського, 89
(067) 940-90-22, (063) 530-63-99

Корекція нігтів

NULL

Ніщо не буває вічним, і тільки що зроблені штучні нігті не в силах радувати свою господарку вічно. Корекція нігтів в будь-якому випадку неминуча, якщо тільки ви не вирішили зняти їх остаточно. Нігті людини виростають в середньому на чотири міліметри на місяць, і при наявності додаткового твердого шару поверх них це найбільш помітно в основі. Корекцію рекомендують зробити вже через дві (три) тижні після нарощування, якщо ви плануєте зберегти манікюр в хорошому стані надовго.


Корекція гелевих нігтів

Акрилове нарощування нігтів має свої переваги, наприклад, сам процес нанесення матеріалу не займає багато часу, можна зробити нігті будь-якої довжини і форми, і вони відрізняються особливою міцністю. Але через тиждень після першого нарощування необхідна корекція акрилових нігтів, потім можна робити це раз на два чи три тижні по мірі необхідності. Акрил - суміш компонентів, яка дуже швидко висихає на нігтях, тому, тільки довірившись досвідченому кваліфікованому майстру, ви знову перетворіть ваші руки. Процес корекції вимагає високої концентрації та акуратності, адже швидкосохнучий матеріал потрібно наносити швидко і якісно. У домашніх умовах не слід запилювати краю нігтів металевою пилочкою - тільки м'якою, і робити це потрібно дуже делікатно, ні в якому разі не бити нігтьову пластину і не дряпати гострими предметами.


Корекція акрилових нігтів


Якщо ви - володарка гелевих нарощених нігтів, то майте на увазі, що сам по собі матеріал, хоч і чудово виглядає на ваших руках, але відрізняється крихкістю і ламкістю. При правильному догляді за руками перший місяць ваші руки будуть бездоганні, але в іншому випадку вам доведеться достроково йти до майстра і реанімувати пошкоджену ділянку або цілий ніготь. Сам гель по своєму складу - це суміш зі смоли хвойного дерева та інших, напівсинтетичних і натуральних компонентів. Нарощені за допомогою цього матеріалу нігті схожі на натуральні нігті людини, вони - гнучкі і еластичні. Тому корекцію майстер виконує трохи довше, як би створюючи природні нігтьові пластини на пальцях рук.


Корекцію гелевих нігтів, як і акрилових, здійснюють у кілька етапів. Спочатку руки клієнтки повністю дезінфікують спеціальним антибактеріальним засобом, потім роблять загальний манікюр з видаленням кутикули і обробкою шкіри навколо нігтя. Все ретельно запиливают і шліфують. Далі майстер наносить матеріал тонким шаром і закріплює за допомогою спеціальної лампи. Поперемінно нігтьову пластину заповнюють основою, після чого на поверхню наносять засіб, що додає нігтьової пластини природний блиск. Після процедури корекції нігтів можна покрити їх лаком, хоча гелеві нарощені нігті самі по собі виглядають відмінно.

В цілому, обидва процеси корекції припускають схожу технологію, різниця в матеріалах і способах сушіння. Так, акрил застигає швидко і природно, а гель сохне під лампою.

Отже, корекція нігтів, незалежно від виду процедури та використовуваного матеріалу, дозволяє зберегти гарний і акуратний вигляд рук на довгий період часу. Пошкодити ніготь можна на кожному кроці зважаючи власної необережності, і від цього ніхто не застрахований. Якщо це все-таки сталося, то рекомендують негайно звернутися до майстра, який швидко і якісно усуне проблему. Не намагайтеся відремонтувати поламаний ніготь самостійно, так як цим ви тільки погіршить ситуацію.

Стандартну корекцію рекомендують робити кожні три тижні в середньому, тому що як раз за цей період ніготь відростає на пару міліметрів, і на нігтьової пластини стає помітним шар акрилу або гелю. Швидко, якісно і професійно майстер в зручне для вас час приведе ваші руки в порядок!