Салон краси «Glory»
м.Київ, вул. Н.Закревського, 89
(067) 940-90-22, (063) 530-63-99

Дизайн нігтів

NULL

Все частіше жінки віддають перевагу нарощеним нігтям, і в цьому є маса позитивних моментів. Перш за все, штучне покриття приховує недоліки природного нігтя, згладжує нерівності і надає потрібну форму і довжину. У повсякденному житті нігті часто ламаються і відстають, а система нарощування дозволяє позбутися від таких проблем. Також деякі матеріали - екологічно чисті і захищають від негативних зовнішніх чинників, механічних пошкоджень. І, нарешті, нарощування створює неповторний, суто індивідуальний дизайн нігтів, який підкреслює особливий стиль і настрій їх господині.

Тут варіацій безліч: майстер манікюру зробить вам як форму нігтя, так і його декор, який передбачає використання акрилових фарб, сушених квітів, бісеру, стрічок, різних блискіток і так далі. У цьому випадку ваші руки стануть полотном для художника, що створює неповторний шедевр на кожному пальчику. Дизайн нігтів виконують з використанням двох технологій і двох матеріалів - акрилу і гелю. Що стосується способу нанесення маси на нігті, то ви можете вибрати або нарощування за формою, або за типсах. У першому випадку моделюють кожен міліметр нігтя вручну на одноразової основі, яку потім прибирають, у другому - готову нігтьову пластину, яку закріплюють, покривають масою (гелем або акрилом) і коригують залежно від форми ваших власних нігтів.

Переваги гелю :

 • Він не має їдкого запаху, відповідно не викликає роздратування нюхових рецепторів
 • Повільно сохне, що сприяє природному утворенню рівній поверхні
 • Не викликає жодних алергій
 • Виглядає натурально
 • Захищає нігті від зовнішніх факторів середовища
 • Безпечний
 • Дає нігтям можливість «дихати»

Дизайн гелевих нігтів дозволяє створювати манікюр будь-якого типу та складності, будь то аристократичний френч або складні весільні міні-букети прямо на нігтях.

Що стосується другого типу нарощування, то тут слід відразу уточнити, що дизайн акрилових нігтів і акриловий дизайн нігтів - різні поняття. У першому випадку мається на увазі моделювання форми нігтя за допомогою спеціального швидковисихаючого речовини - акрилу. Другий вираз має на увазі саме створення об'ємних малюнків на нігтьових пластинах рук.

І перші, і другі види нарощування майстер надає прямо на дому, що дозволяє вам суттєво економити на салонних дорогих процедурах. Причому якість виконаної роботи ні скільки не поступається елітним манікюрним кабінетах, адже це залежить від досвіду і професіоналізму самого майстра.

І той, і інший тип матеріалу має свої переваги і недоліки, але обидва типи однаково використовуються майстром.

Переваги акрилу :

 • Висока міцність матеріалу
 • Легка процедура зняття нарощених нігтів з використанням спеціального розчину
 • Відмінний зовнішній вигляд
 • Висока еластичність матеріалу, що знижує ризик поломки нігтя

Дизайн гелевих нігтів дозволяє створити або класичний ніготь ідеальною для вас форми без кольорового покриття або візерунка, або з нанесенням малюнка і/або супутніх елементів декору. У першому випадку ви зможете міняти колір нігтів у будь-який час, завдаючи лак у майстра або вдома самостійно. У другому випадку малюнок можна буде тільки з плином часу трохи коригувати, але якщо вам набридне, наприклад, чорно-біла клітка, так підходяща вам під новий гардероб, тоді наступного разу майстер кардинально допоможе вам змінити стиль ваших нігтів, наприклад, на більш яскраву квіткову тематику.

Любити себе - це означає довіряти професіоналу!